http://www.latkysimona.cz/
 

Navigace: galanterie,látky,metráž,dětské látky -> Partneři

Partneři

 
http://www.raj-siti.cz/- internetový obchod s potřebami pro šití a pro domácnost. Nabízíme šicí stroje, overlocky, coverlocky a vyšívací stroje známých značek Lucznik, Bernina, Janome, Zetina, Brother, Singer, AEG, Pfaff, Veritas, Toyota. Dále prodáváme žehlící techniku, mandly, lisy, příslušenství pro šicí stroje a overlocky. Na stránkách Ráj-šití.cz najdete i spoustu zajímavých článků ze světa šití.
http://www.lucznik.cz/ - stránka zastoupení polské značky Lucznik pro ČR a SR. Naleznete zde moderní šicí stroje, overlocky, mini-overlocky a příslušenství značky Lucznik. Pro každý šicí stroj, overlock a další zboží zde prezentované jsou zpracovány podrobné články se zajímavými informacemi o nové modelové řadě, která nad ostatní vyniká skvělým poměrem kvalita-cena.
http://www.sici-stroj.cz/ - poradna pro všechny, kteří mají zájem o šicí stroje. Naleznete zde mnoho článků, které čtenáři vysvětlí pojmy ze světa šití, osvětlí, jak pracuje šicí stroj, overlock a coverlock, nabídne příběhy vynálezců a společností vyrábějících šicí stroje, a také přispěje různými nápady a postřehy.
 
 

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.